Leczenie trądziku w Warszawie

Usuwanie znamion Warszawa (8)Trądzik to jedna z najczęściej pojawiających się zmian skórnych. Dotyka nie tylko młodzież, ale również dorosłych – choć w tym przypadku jego przebieg jest zupełnie inny. Leczenie tego schorzenia często oparte jest na działaniach powierzchownych. Zdaniem specjalistów to błąd, ponieważ wówczas walczymy jedynie z objawami a nie z przyczynami, które tkwią znacznie głębiej – w wewnętrznych warstwach skóry.

Leczenie trądziku Warszawa – laseroterapia

Dziś w większości warszawskich gabinetów kosmetycznych leczenie trądziku jest możliwe dzięki zaawansowanemu działaniu lasera IPL. Pod wpływem ciepła emitowanego światła zabijane są bakterie odpowiedzialne za powstawanie skórnych zmian. Laser jest:

  • bezpieczny – mogą go stosować osoby w każdym wieku
  • skuteczny – przeprowadzone testy jednoznacznie dowodzą, że jest to jedna z lepszych metod walki z trądzikiem
  • ekonomiczny – już po kilku seriach skóra staje się gładka, oczyszczona i pozbawiona zmian. Maści i kremy są kosztowne i często działają tylko w czasie ich używania. Laser jest znacznie tańszy.

źródło: http://www.qclinique.pl/zabiegi/redukcja-tradziku-ipl

Inne, unikalne wpisy o medycynie:

About the author:
Has 123 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: Vademecum elektryka SEP, endoskop laryngologiczny sinutronic, CPE Gliwice, balayage fryzjer kraków, turnabol, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, armatura łazienkowa Apavisa, Tynk mozaikowy Lakma, internorm okno kf410, wałki pa66, lpk110

Back to Top