Implanty zębów

Dbacie o swoje zęby? Myjecie je zgodnie z zaleceniami? Wiem, że wiele osób ma z tym problem. Regularność to nie jest nasza najlepsza cecha, ale jak się coś chce, to wszystko można zrobić.
Kiedy byłam mała w przedszkolu zawsze nas uczyli, aby myć zęby po każdym posiłku. Unikniemy dzięki temu próchnicy, nikt przecież nie chce w wieku 30 lat mieć implanty zębów. Nie ukrywam, że z czasem stałam się trochę bardziej leniwa i mycie zębów po każdym posiłku nie było już dla mnie. Później okazało się, że częste mycie również ma swoje minusy.
Jak we wszystkim należy znać umiar.
Implanty zębów może nie są takie złe, jak by się mogło wydawać, ale zawsze lepiej jest je wstawić, kiedy już nie będzie miało się czym uśmiechać. Na przykład moja mama ma już około pięćdziesiąt lat, niestety ona była zmuszona wstawić sobie implanty z całkiem innych powodów.
Osobiście znam kilka osób, które mają implanty zębów i całkiem nieźle to wygląda. Przynajmniej mogą pochwalić się pięknym uśmiechem, a na to przecież każdy człowiek zwraca uwagę.

Inne, unikalne wpisy o medycynie:

About the author:
Has 128 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, balayage fryzjer kraków, etykiety inspekcyjne na zamówienie, drążenie foremników, Tynk mozaikowy Lakma, CPE Gliwice, Minikoparka Gorlice, przeszczep łąkotki warszawa, kostka fakturowana producent, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Vademecum elektryka SEP

Back to Top